بتای باز کنکورد از 18 جولای شروع می شود، پیش خرید از 12 جولای شروع می شود


از میان چندین عنوان شخص اول که سونی قصد دارد برای سال 2024 منتشر کند، یکی که سخت ترین نبرد را از نظر درک عمومی روبرو خواهد کرد: کنکورتیرانداز قهرمان از ماه گذشته که به طور کامل فاش شد با شک و تردید مواجه شد. اما قبل از عرضه در ماه آگوست، این بازی در نسخه بتای باز قرار خواهد گرفت تا به بازیکنان این فرصت را بدهد تا محتویات آن را که اکنون جزئیات آن فاش شده است، نگاه کنند.

سونی و استودیو فایروالک کنکور این بازی در تاریخ 18 جولای منتشر خواهد شد و تا 21 جولای برای پخش در دسترس خواهد بود. با این حال، کسانی که بازی را پیش‌خرید می‌کنند، یک هفته زودتر برای خود و چهار دوست خود از ۱۲ تا ۱۴ جولای به نسخه بتا دسترسی خواهند داشت. Cross-play بر روی PS5 و PC پشتیبانی می شود.

توافق بتای باز احتمالاً بر اساس محتوایی که بازیکنان می‌توانند امتحان کنند، غنی خواهد بود. ابتدا، نسخه بتا تمام 16 بازی Free Gunners قابل بازی و همچنین نقشه ها و حالت های متعدد را در اختیار خواهد داشت.

چهار نقشه در آخر هفته دسترسی زودهنگام در دسترس خواهد بود: Freewater، Water Hazard، Star Chamber و Shock Risk، و نقشه پنجم، Bone Mines، در آخر هفته Open Beta در دسترس خواهد بود. به طور مشابه، Early Access Weekend سه حالت را ارائه می دهد: Cargo Run، Clash Point و Trophy Hunt. Open Beta Weekend حالت چهارمی به نام Area Control را اضافه می کند.

اولین تصویر سینمایی که در بازی ظاهر می شود نیز در نسخه بتای باز گنجانده خواهد شد.

کنکور نسخه کامل در تاریخ 23 آگوست برای PS5 و PC منتشر خواهد شد. نسخه استاندارد با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد و پس از راه اندازی نقشه ها، کاراکترها، حالت ها و موارد دیگر را رایگان اضافه می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید