طراح شخصیت اصلی کنکورد در مقایسه با Overwatch «اصلاً اذیت نمی‌شود».


استودیو پیاده روی آتش کنکور اگرچه سال گذشته اعلام شد، اولین گیم پلی رسمی بازی اخیرا در State of Play فاش شد.اگرچه محیط و شخصیت‌ها متفاوت است، اما این واقعیت که یک بازی تیراندازی قهرمانانه است، یک سرگرمی بلیزارد است. بیش از حد.

خوشبختانه، به نظر می رسد تیم توسعه به خوبی با این مسائل برخورد می کند. در اولین نگاه VGC، طراح شخصیت اصلی Jon Weisnewsk گفت: «این اصلاً مرا آزار نمی‌دهد. بیش از حد یک بازی عالی است و تیمش در این سبک کار بزرگی انجام داده است.

در عین حال، ما قویاً معتقدیم که بازی ما هویت خاص خود را دارد و متفاوت از بازی‌های دیگر بازی می‌کند.»

پسندیدن overwatch, concord یک بازی تیراندازی اول شخص 5v5 با حالت های بازی مبتنی بر هدف است. بازیکنان می توانند از میان 16 شخصیت که هر کدام دارای تجهیزات و توانایی های منحصر به فردی هستند، انتخاب کنند. با این حال، تفاوت واقعی در حالت های بازی نهفته است. به عنوان مثال، شکار جام ندای وظیفه کشتن تایید. در Crash Point، تیم‌ها برای نقاط کنترل می‌جنگند، اما هیچ بازی مجددی وجود ندارد. بیش از حد پادشاه تپه.

کنکورد همچنین یک راهنمای کهکشان درون بازی ارائه می‌کند، که در آن می‌توانید تاریخچه سیاره‌ای را دنبال کنید. این بازی در تاریخ 23 آگوست منتشر خواهد شد و برای PS5 و PC در دسترس خواهد بود. نسخه بتای باز از 18 جولای شروع خواهد شد، اما پیش‌سفارش از 12 ژوئیه قابل دسترسی خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید