Concord برای PS5 و PC در 23 آگوست منتشر خواهد شد، اولین گیم پلی منتشر شده است


سونی با معرفی بازی تیراندازی چندنفره آینده استودیوی فایروالک شروع به بازی State of Play کرد. هماهنگییک داستان جدید چندین شخصیت را معرفی می کند که با هم درگیر می شوند و در آتش متقابل در شهر Crater City گرفتار می شوند. آن را در زیر بررسی کنید.

در Concord Galaxy، بازیکنان کنترل Free Gunners of the Northstar Gang را در مسابقات 5 در 5 به دست می گیرند. شخصیت ها عبارتند از واله، یک تک تیرانداز مجهز به مین سفر، هایمار، که می تواند اهداف را با کمان پولادی کور کند و یک بمب شعله ای شلیک کند، و Star Child، یک دیوانه که می تواند آسیب را جذب کند. همچنین برخی از نمایندگان رایگان برای انتخاب وجود دارد.

Firewalk از بازی های استراتژی و مبارزه الهام می گیرد و دارای شخصیت های نامتقارن است که امکان گیم پلی بداهه را فراهم می کند. نکات جالب دیگر شامل موارد قابل استقرار است که به شما امکان می‌دهد دیوار ایجاد کنید، ریسپاون اضافه کنید و علاوه بر کشتن به هم تیمی‌های خود کمک کنید.

علاوه بر مسابقات چند نفره، فیلم‌های سینمایی جدید نیز به صورت هفتگی برای برجسته کردن شخصیت‌ها و گسترش جهان منتشر می‌شوند. هماهنگی این بازی در تاریخ 23 آگوست برای PS5 و PC عرضه خواهد شد و نسخه بتای پیش از عرضه برای ماه جولای برنامه ریزی شده است. پیش‌سفارش‌ها از 6 ژوئن آغاز می‌شود و اقلام آرایشی و دسترسی بتا را برای حداکثر چهار دوست ارائه می‌دهد.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید