Concord یک بازی چندنفره PvP است که توسط استودیو فایروالک و متعلق به پلی استیشن ساخته شده است


استودیوی توسعه‌دهنده Firewalk از یک بازی جدید در نمایشگاه PlayStation Showcase خبر داد.با عنوان کنکورد، بازی دارای پنجره انتشار در سال 2024 است و در یک تیزر کوتاه معرفی شد. نتونستم گیم پلی رو ببینم ولی کنکوردرایان الیس، کارگردان بازی استودیویی، به وبلاگ پلی استیشن آمد تا به ما در مورد آنچه می توانیم انتظار داشته باشیم هشدار دهد.

با توجه به پست وبلاگ، کنکورد این یک بازی تیراندازی اول شخص چند نفره PvP خواهد بود که برای PS5 و PC عرضه می شود.الیس هم گفت کنکورد شامل یک جهان کامل از جهان های پر جنب و جوش و یک بازیگر غنی از شخصیت های رنگارنگ.

پلی استیشن اعلام کرده بود که در سال 2021 با استودیو فایروالک برای عناوین چند نفره همکاری می کند. در ماه آوریل، پلی استیشن اعلام کرد که این استودیو مستقل را خریداری می کند. این استودیو، در کنار استودیوهای دیگر متعلق به سونی، Bungie و Haven، قرار است گام دیگری در گسترش بازی‌های سرویس زنده سونی باشد.

در سال 2022، جیم رایان، رئیس پلی استیشن، از جاه طلبی های این شرکت در انتشار عناوین خدمات زنده صحبت کرد و گفت که قصد دارد تا مارس 2026 حداقل 10 بازی خدماتی زنده را منتشر کند.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید