کنکورد یک راهنمای کهکشانی برای ردیابی افسانه های درون بازی و تاریخ سیاره ها دارد


پس از مدت ها انتظار، Fire Walk Studio's کنکور ماه آینده برای PS5 و PC منتشر خواهد شد و نسخه بتای باز از 18 جولای شروع می شود. در حالی که تیم در مورد Free Gunners، حالت‌ها و پشتیبانی پس از انتشار بحث می‌کند، آنها همچنین بر گسترش جهان از طریق عکس‌های هفتگی متمرکز شده‌اند. البته این همه ماجرا نیست. راهنمای کهکشان نیز در بازی موجود است.

همانطور که در اولین نگاه اخیر به VGC اشاره شد، افسانه های حاوی اطلاعات هر سیاره را ردیابی می کند. سرنوشت 2 گریمور. اگرچه این سایت ادعا می‌کند که «حقایق و تاریخچه‌ای را ارائه می‌کند که باعث می‌شود ساعت‌ها به آن فکر کنید، اما Firewalk تشخیص می‌دهد که برای همه مناسب نیست.

کیم کرینز، کارگردان، می‌گوید: “این یک لایه اضافی برای کسانی است که می‌خواهند روی بازی سرمایه‌گذاری کنند، و به همه کسانی که بازی می‌کنند منتقل می‌شود. می‌توانید کمی آن را انتخاب کنید، اما حتی اگر مورد پسند شما نباشد، کاملاً خوب است.” از IP

“بنابراین حتی اگر فقط برای گیم پلی اینجا هستید، امیدوارم که طعم و مزه گیم پلی را بهبود بخشد و به شما این احساس را بدهد که همه آن بخشی از بسته است. حتی اگر نمی خواهید زمانی را در آنجا بگذرانید. شما ندارید. اگر می خواهید وقت خود را در آنجا بگذرانید، این گزینه را به شما می دهیم.”

علاوه بر این، تیم تأیید کرد که آنها در حال برنامه ریزی عکس های “تعدادی” هستند، اما باید دید که آنها تا چه زمانی ادامه خواهند داشت.

کنکور نسخه استاندارد که در 23 آگوست منتشر شد، با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد. پیش‌سفارش کنید و از 12 ژوئن به نسخه بتای باز دسترسی پیدا کنید. در اینجا درباره Freegunners، نقشه ها و حالت های مختلف بیشتر بیاموزید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید