Concord – پیش بارگذاری بتا دسترسی زودهنگام و زمان انتشار مشخص شد


فایروالک استودیو بتا کنکور نسخه بتا از 18 تا 21 ژوئیه اجرا خواهد شد، اما به افرادی که پیش‌سفارش می‌دهند، دسترسی زودهنگام داده می‌شود و می‌توانند این آخر هفته شروع کنند. در یک پست جدید در بلاگ پلی استیشن، توسعه دهنده تایید کرد که نسخه بتا امروز، 11 جولای، ساعت 10 صبح به وقت PDT برای پیش بارگذاری روی PS5 در دسترس خواهد بود.

نسخه بتا در تاریخ 12 جولای ساعت 10 صبح PDT/13:00 EDT برای PS5 و PC در دسترس خواهد بود. اگر پیش‌سفارش نکرده‌اید اما می‌خواهید به دسترسی زودهنگام بپیوندید، همه اعضای پلی‌استیشن پلاس می‌توانند این آخر هفته را در PS5 انجام دهند. همه افراد دیگر می توانند از 18 ژوئیه ساعت 10 صبح به وقت محلی تا 21 ژوئیه نسخه بتای باز را بازی کنند. پیش بارگذاری روی PS5 از 17 جولای آغاز می شود.

بازیکنان Early Access می توانند چهار نقشه (آب رایگان، اتاق ستاره، خطر شوک و خطر آب) و سه حالت (Cargo Run، Crash Point و Trophy Hunt) را امتحان کنند. Bone Mines و Area Control پس از شروع نسخه بتا در دسترس خواهد بود. بازیکنان می توانند با تمام 16 توپچی آزاد مبارزه کنند.

کنکور در 23 آگوست عرضه می شود و با قیمت 39.99 دلار به فروش می رسد. درباره برنامه‌های پس از راه‌اندازی ما در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید