توسعه‌دهنده Concord می‌خواهد با پرداختن به الزامات حساب PSN، بازیکنان را دور هم جمع کند


پس از موفقیت Arrowhead غواصان جهنمی 2، استودیو فایر واک کنکور پیشنهاد خدمات زنده بعدی پلی استیشن. همه چیز مطابق انتظار است، از جمله محتوای رایگان پس از راه اندازی، تراکنش های کوچک فقط لوازم آرایشی، و برچسب قیمت 39.99 دلار. همچنین یک راهنمای کهکشانی در بازی وجود دارد که به شما کمک می کند تا داستان را پیگیری کنید.

با این حال، موضوع نیاز به اکانت شبکه پلی استیشن در رایانه شخصی جنجال بزرگی را به همراه داشت. غواصان جهنمی 2 قبل از اینکه سونی آن را پس بگیرد در Steam به فروش می رسید. شبح تسوشیما اگرچه کمپین تک نفره نیازی به همین کار ندارد، ناشر برای نسخه‌های بعدی رایانه شخصی به یک حساب PSN نیاز دارد. خدای جنگ راگناروک و ماه بالستیک تا سحر.

بدیهی به نظر می رسد کنکور Firewalk بر روی چند نفره آنلاین تمرکز دارد. در مصاحبه ای با Eurogamer، کیم کرینز، مدیر IP Firewalk، گفت که این پیاده سازی “اجازه می دهد بازی متقاطع و متقاطع، که یک عنصر کلیدی است.” طراح شخصیت اصلی Jon Weisnewski می افزاید: “هدف این است که بازیکنان را دور هم جمع کنیم.”

برای اینکه بازیکنان PC و PlayStation 5 با هم بازی کنند و کار متقاطع و متقاطع داشته باشند، ما به این لایه در سطح فنی نیاز داریم: این بخشی از هدف است تجربه.”

کنکور این بازی در تاریخ 23 آگوست برای رایانه های شخصی و PS5 و در تاریخ 18 جولای به صورت بتای باز عرضه می شود. پیش‌سفارش‌کنندگان می‌توانند از 12 جولای بازی کنند. بیشتر بدانید. منتظر بروزرسانی های بیشتر در هفته های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید