Company of Heroes 3 برای Xbox Series X/S، PS5 در سال 2023 عرضه می شود


علاوه بر بخار کمپانی قهرمانان 3 همچنین در سال 2023 برای Xbox Series X/S و PS5 عرضه خواهد شد. نسخه کنسولی از نسخه PC پیروی خواهد کرد که در 23 فوریه 2023 عرضه شود. آخرین تریلر و اولین گیم پلی کنسول را در زیر مشاهده کنید.

در پرسش‌های متداول، توسعه‌دهنده Relic Entertainment می‌گوید که نسخه‌های PC و کنسول با تغییرات جزئی «تقریباً یکسان» خواهند بود. این شامل تنظیم نمایشگر هدآپ کنترلر است. “در داخل در Relic و با همکاری استودیوهای شریک ما در SEGA، کمپانی قهرمانان 3 به طور مستقیم و پاسخگو با کنترلر کنترل کنید.

ما همچنین HUD و UI را تغییر دادیم تا تعامل با کنترلر را آسان‌تر و راحت‌تر کنیم. کمپانی قهرمانان 3 احساس خوب در کنسول تأثیر منفی بر نحوه بازی یا کنترل بازی در نسخه رایانه شخصی ندارد. ” هرکسی که بخواهد از ماوس و صفحه کلید روی کنسول استفاده کند می تواند این کار را انجام دهد.

متأسفانه، هیچ برنامه‌ای برای بازی بین پلتفرمی یا پیشرفت متقابل وجود ندارد. نسخه کنسولی همچنین دارای فروشگاه درون بازی، چالش ها یا پشتیبانی از مودینگ نیست. Relic همچنین قصد دارد “محتوای برجسته را در یک توسعه قوی تر برای دارندگان نسخه کنسول جمع کند.”

پس از اطمینان از اینکه نسخه کنسول دلیل تأخیر نسخه رایانه شخصی نیست (یک شریک توسعه قابل اعتماد در حال کار بر روی نسخه قبلی است)، توسعه دهنده تأیید کرد: کمپانی قهرمانان 3 از 4K روی کنسول ها پشتیبانی می کند. با این حال، هیچ برنامه ای برای عرضه آن برای یک سرویس درخواستی وجود ندارد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید