Company of Heroes 3 برای PS5، Xbox Series X/S عرضه می شود


توسعه دهنده Relic Entertainment و ناشر سگا یک بازی استراتژیک بلادرنگ مبتنی بر جنگ جهانی دوم را معرفی کرده اند. کمپانی قهرمانان 3 بر روی PS5 و Xbox Series X/S موجود است. عرضه کنسول بازی با انتشار تریلر جدیدی جشن گرفته می شود که می توانید در زیر مشاهده کنید.

نسخه کنسول در دسامبر 2022 معرفی شد کمپانی قهرمانان 3 دارای ویژگی های ویژه ای است که به طور خاص برای کمک به بازیکنان برای استفاده کامل از گیم پلی استراتژی بازی و گزینه های تاکتیکی کنترلر در زمان واقعی طراحی شده است.

طرح کنترل جدید با هدف انتقال از سیستم کنترل سنتی ماوس و صفحه کلید این سبک به یک کنترلر از طریق یک چرخ فرمان جدید، به بازیکنان اجازه می دهد تا به سرعت دستورات را به واحدهای خود صادر کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند از قابلیت مکث کامل تاکتیکی در حالت تک‌نفره استفاده کنند تا بازی را متوقف کنند و زمانی را برای مشاهده میدان نبرد و واکنش به آنچه در حال رخ دادن است اختصاص دهند.

این ویژگی‌های کنترل‌محور در تریلر منتشر شده در ماه آوریل نشان داده شده‌اند که ایده خوبی از نحوه عملکرد آنها ارائه می‌دهد. کمپانی قهرمانان 3 ما در حال مهاجرت به کنسول هستیم. این کنسول همچنین دارای ویژگی‌های اصلی دیگری از نسخه اصلی است، از جمله دو کمپین، چهار بخش قابل پخش، نقشه‌های کمپین پویا، کمپین‌های مشارکتی و موارد دیگر.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید