محتوای کمپانی Heroes 3 و نقشه راه به روز رسانی برای بقیه سال 2023 فاش شد


Developer Relic Entertainment برنامه های محتوای آینده خود را فاش کرده است. کمپانی قهرمانان 3 با یک نقشه راه جدیدمحتوای برنامه ریزی شده کمپانی قهرمانان 3 این شامل به‌روزرسانی‌های اصلی نسخه رایانه شخصی بازی و همچنین محتوای بازی، پیشرفت‌ها و رفع اشکال است. نسخه کنسول رهایی. ویدیوی زیر را تماشا کنید.

به‌روزرسانی رایانه شخصی با عنوان «Umbral Wasp» قرار است در ماه اکتبر منتشر شود. این به روز رسانی همچنین انیمیشن های واحد را پاسخگوتر می کند و مسیریابی واحد را بهبود می بخشد. همچنین نقشه های جدید 4v4 و 1v1 و همچنین سایر تغییرات تعادل و بهبودهای کلی گیم پلی بازگردانده خواهند شد. نسخه رایانه شخصی در اواخر امسال به‌روزرسانی دیگری دریافت خواهد کرد که ویژگی‌های درخواستی طرفداران مانند سیستم پخش مجدد را اضافه می‌کند.

به روز رسانی های برنامه ریزی شده هستند Company of Heroes 3: Console Edition این بازی که Brass Leopard نام دارد، نقشه‌های جدید، به‌روزرسانی‌های صوتی و بهبود کلی گیم‌پلی را در ماه سپتامبر روی کنسول‌ها عرضه خواهد کرد.

این استودیو همچنین فاش کرد که در حال کار بر روی یک توسعه بزرگ است. کمپانی قهرمانان 3 ما قصد داریم آن را اواخر امسال منتشر کنیم.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *