CMA می گوید مذاکرات با مایکروسافت در “مراحل اولیه” است


رسیدگی‌های حقوقی در حال انجام مایکروسافت علیه FTC اخیراً به پایان رسید، زیرا FTC از صدور حکمی علیه پیشنهاد خرید Activision Blizzard توسط اولی رد شد. مدت کوتاهی پس از آن، مایکروسافت همچنین دعوای خود با سازمان رقابت و بازار بریتانیا (CMA) را به حالت تعلیق درآورد و تأیید کرد که با از سرگیری مذاکرات در مورد معامله موافقت کرده است.

اکنون، بیلی پرادلاک، رئیس رسانه CMA در بیانیه ای به The Verge گفت که مذاکرات فوق با مایکروسافت هنوز در “مراحل اولیه” است. در واقع، Proudlock گفت که CMA از تصمیم قبلی خود برای جلوگیری از خرید پیشنهادی 69 میلیارد دلاری مایکروسافت از Activision Blizzard حمایت کرده است و حتی اگر این شرکت در طول مذاکرات خود با CMA، قرارداد بازسازی پیشنهادی را انتخاب کند، همچنان پابرجا خواهد ماند. منجر به ادغام های جدید شود.» تحقیق و بررسی. “

پس از انتشار گزارش نهایی، طرف‌های ادغام شده فرصت پیشنهاد راه‌حل‌های جدید را نخواهند داشت، اما ممکن است تصمیم به تغییر ساختار معامله بگیرند که می‌تواند منجر به تحقیقات جدید در مورد ادغام شود.» Activision نشان داده است که در حال بررسی چگونگی معامله است. ممکن است تغییر کند، و CMA آماده است تا بر این اساس با آنها کار کند. این بحث ها هنوز در مراحل اولیه است. ماهیت و زمان گام های بعدی در زمان مناسب مشخص خواهد شد. طرفین درخواست کردند درخواست تجدید نظر مایکروسافت متوقف شود تا اجازه داده شود. این گفتگوها انجام خواهد شد، اما CMA که در تصمیم گزارش نهایی اعلام شده است، هنوز معتبر است.”

البته، مایکروسافت در تلاش است تا مذاکرات با Activision Blizzard را تا مهلت 18 جولای به پایان برساند، به این معنی که مذاکرات با CMA ممکن است همچنان موانعی را برای شرکت ایجاد کند. جالب اینجاست که گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که مایکروسافت همچنین در نظر دارد اکتیویژن بلیزارد را به طور کامل از بریتانیا خارج کند تا از بلوک CMA جلوگیری کند.

در همین حال، گزارش شده است که FTC نیز برای تجدیدنظر در حکم اخیر خود مبنی بر رد حکم قانونی علیه مایکروسافت، تلاش می کند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *