Clock Tower: Rewind تریلر جدیدی را منتشر کرد که تصاویر و گیم پلی 16 بیتی را به نمایش می گذارد


توسعه دهنده WayForward تریلر جدیدی از نسخه ریمستر شده بازی کلاسیک ترسناک 16 بیتی منتشر کرده است. برج ساعت.عنوان برج ساعت: عقباین بازی پاییز امسال برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch منتشر خواهد شد. تریلر جدید را که توسط IGN ارائه شده است، در زیر ببینید.

این تریلر گیم پلی کلاسیک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک را به نمایش می گذارد. برج ساعت، با تصاویر اصلی 16 بیتی کامل شده است. نسخه بازسازی شده همچنین شامل صحنه های متحرک است که زیبایی کلی ترسناک نسخه اصلی را حفظ می کند.

ریمستر اصلی برج ساعت اولین بار در جولای 2023 معرفی شد و توسط توزیع کننده آن، Limited Run Games اعلام شد. همچنین شایان ذکر است که این ریمستر اولین بار است که نسخه اصلی بازسازی می شود. برج ساعت همچنین قرار است در خارج از ژاپن نیز عرضه شود.

در سال 1995 در Super Famicom منتشر شد برج ساعت بیشتر شبیه یک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک نسبت به دیگر فرنچایزهای ترسناک است بازی Resident Evil یا تپه خاموشاین بازی به عنوان یکی از اولین عناوین بزرگ ترسناک، قبل از بازی هایی مانند: بازی Resident Evil.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید