برج ساعت ممکن است بازگردد – شایعات


با توجه به اینکه بسیاری از بازی‌های کلاسیک بقا و ترسناک به لطف بازسازی‌ها وارد نسل جدید می‌شوند، می‌توانیم شاهد بازگشت کلاسیک باشیم. برج ساعت سری بازی های ترسناک. به گفته خودی صنعت “Dusk Golem” متخصص در عناوین ترسناک،برج ساعت این یکی از بازی‌هایی بود که انتظار می‌رفت در جریان اعلامیه اخیر Sunsoft حضور داشته باشد.

اما جریان پس از آن رفت و برگشت و هیچ اشاره ای به آن نشد برج ساعت توسط ناشر. داسک گولم در توییتر گفت: برج ساعت بازی توسط WayForward به عنوان بخشی از جریان اعلام توسعه یافته است.

شایان ذکر است که مانند همه افراد داخلی و شایعات، نشت Dusk Golem را باید با احتیاط دانست. مانند بسیاری از افراد داخلی، Dusk Golem سابقه ای در زمینه عناوین ترسناک منتشر نشده دارد که نه تنها از او حمایت می کنند، بلکه به شهرت او نیز لطمه می زنند.

برج ساعت مجموعه ای از عناوین کلاسیک ترسناک است که توسط Human Entertainment ساخته شده است. این بازی بر روی پلتفرم های SNES و PlayStation منتشر شد. اگرچه به اندازه معروف نیست بازی Resident Evil و تپه خاموش حق امتیاز، برج ساعت این فرنچایز طرفداران اختصاصی خود را داشت. Sunsoft از آن زمان تا کنون برج ساعت فرنچایز پس از ورشکستگی استودیوی اصلی پشت بازی.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید