برج ساعت در اوایل سال 2024 بازسازی و منتشر خواهد شد


در جریان ارائه اخیر LRG3، توزیع کننده Limited Run Games یک ریمستر نسخه اصلی را اعلام کرد. برج ساعت. ریمستر به عنوان یک همکاری بین Capcom، Sunsoft، Wayforward و Limited Run Games توصیف شده است. جالب اینجاست که ریمستر اولین بار است که نسخه اصلی می شود. برج ساعت در خارج از ژاپن نیز عرضه خواهد شد.

برج ساعت در ابتدا در سال 1995 در SNES منتشر شد. بازی Resident Evil و تپه خاموش، برج ساعت در آن زمان، این بازی بسیار شبیه یک بازی ماجراجویی نقطه و کلیک با عناصر ترسناک بود. این سری در نهایت راه خود را به پلی استیشن و PS2 باز می کند و گیم پلی مشابه بازی های هم عصر خود را اتخاذ می کند.

از برج ساعت ریمستر دارای همان گیم پلی کلاسیک است، اما برای یک سیستم کنترل مدرن تر به روز شده است. همچنین دارای هنر و انیمیشن بازسازی شده است، که باعث می‌شود هنر پیکسلی اصلی برای نمایشگرهای مدرن حتی زیباتر به نظر برسد.

شایعات از برج ساعت احیای این سریال در آوریل ظاهر شد، زمانی که ناشر Sunsoft قرار بود در جریان پخش زنده، اعلامیه ای درباره این مجموعه بدهد. این بازی در آن زمان معرفی نشده بود، اما اعلامیه Limited Run Games احتمالاً مربوط به چیزی است که اوایل امسال از Sunsoft انتظار می رفت.

برج ساعت در اوایل سال 2024 برای PC، PS4، PS5، Xbox Series X/S، Xbox One و Nintendo Switch عرضه خواهد شد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *