Trilogy ماراتن کلاسیک اکنون در Steam است و اولین بازی در اینجا وجود دارد


Bungie اعلام کرد که با جامعه Aleph One همکاری می کند تا مجموعه های تیراندازی کلاسیک را ارائه دهد ماراتن روی بخار.کارها را از ابتدا شروع کنید ماراتن، بازی های این سری در آینده به استیم می آیند. هر سه بازی در استیم رایگان خواهند بود.

هر چند اصل ماراتن اکنون در Steam در دسترس است، دنباله آن در دسترس است ماراتن 2: دوراندال و ماراتن بی نهایت در تاریخ بعدی اضافه خواهد شد. شایان ذکر است که این‌ها نسخه‌های اصلاح‌شده بازی‌های اصلی هستند و کار پر زحمتی توسط انجمن Aleph One انجام شده است تا اطمینان حاصل شود که بازی‌ها به درستی بر روی سیستم‌های مدرن اجرا می‌شوند.

از ماراتن Trilogy مجموعه ای از بازی های تیراندازی کلاسیک است که به طور انحصاری برای رایانه های مکینتاش آن زمان ساخته شده است. از آن زمان، این سه بازی محبوبیت فرقه ای به دست آوردند. این تا حد زیادی به این دلیل است که بسیاری از بذرهای داستانی که در Halo اتفاق می‌افتد، در ابتدا در بازی کاشته شدند. ماراتن بازی

انتشار برنامه ریزی شده ماراتن انتشار استیم برای اولین بار در ماه مارس اعلام شد. نسخه الف وان ماراتن چندین پیشرفت نسبت به بازی اصلی وجود دارد، از جمله پشتیبانی از بیش از 60 FPS و HUD.

نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید