Clair Obscur: Expedition 33 یک بازی RPG نوبتی بر اساس تاریخ، هنر و فرهنگ فرانسه است.


توسعه دهنده Sandfall Interactive یک RPG مبتنی بر نوبت را معرفی کرده است. Claire Obscur: Expedition 33یک بازی در دنیایی الهام گرفته شده از بلا اپوک فرانسوی است. این بازی با یک تریلر در نمایشگاه بازی های Xbox اخیر معرفی شد. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

محیط اصلی بازی به شدت تحت تأثیر دوره تاریخ فرانسه است که به دلیل هنر خود مشهور است. بازیکنان نقش یک کاشف را بر عهده می گیرند که برای پایان دادن به چرخه مرگ نقاش، وارد ماجراجویی به ظاهر غیرممکن می شود.

در حالی که بازیکنان دنیایی الهام گرفته از تاریخ هنر و فرهنگ فرانسه را کشف می کنند، دشمنان زیادی نیز برای مبارزه از طریق سیستم مبارزه نوبتی بازی وجود دارند. اما در این مسیر، مناظر بسیار زیبایی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با کنترل‌های گیم‌پلی سوم شخص به کشف آن‌ها بپردازند.

نبرد است Claire Obscur: Expedition 33 ظاهراً با الهام از بازی های RPG ژاپنی، بازیکنان اقدامات خاصی را برای شخصیت های خود انتخاب می کنند تا در هر نوبت انجام شوند. همچنین دستورات عمل بلادرنگی وجود دارد که بازیکنان باید برای وارد کردن آسیب بیشتر یا مسدود کردن یا جلوگیری از حملات خاص انجام دهند.

Claire Obscur: Expedition 33 در سال 2025 برای PC، PS5 و Xbox Series X/S عرضه می شود.نویسنده: Joelle Daniels

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید