شایعات حاکی از آن است که 2K بازی Civilization 7 را در Summer Game Fest معرفی خواهد کرد، نه Borderlands 4.


2K ماه گذشته اعلام کرد که قسمت بعدی بزرگترین و محبوب ترین فرنچایز خود را در فستیوال بازی تابستانی معرفی خواهد کرد و از آن زمان تاکنون شایعات و گمانه زنی هایی در مورد اینکه این بازی چه خواهد بود، منتشر شده است. در ابتدا، مافیا 4 ممکن است به زودی اعلام شود، اما Kurakasis اوایل این هفته به بیرون درز کرد که 2K در حال برنامه ریزی برای اعلامیه است. سرزمین های مرزی 4 در ویترین

اما ظاهراً اینطور نیست. همانطور که کاربران ResetEra کشف کردند، منتشر نشده است تمدن 7 این بازی اخیراً درست قبل از حذف در وب سایت رسمی 2K Games مشاهده شد. این نشان می دهد که نسخه بعدی این سری استراتژی محبوب 4X به زودی و هشت سال پس از انتشار نسخه قبلی خود معرفی خواهد شد.

از آن زمان، کوراکاسیس افشاگر مذکور نیز ادعاهای اخیر خود را پس گرفت و در توییتر و انجمن اکسپوتر اعلام کرد که دیگر نمی تواند آنها را تأیید کند. سرزمین های مرزی 4 قرار است در Summer Game Fest اعلام شود، تمدن 7 این احتمالاً یک بازی است که 2K قصد دارد در رویدادی امروز معرفی کند.

در هر صورت، به زودی متوجه خواهید شد. جشنواره بازی‌های تابستانی چند ساعت دیگر در ساعت ۲ بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می‌شود، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌های روز باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید