Citizen Sleeper هم اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است


بازی نقش آفرینی علمی تخیلی مورد تحسین منتقدان خواب شهروند اکنون برای PS4 و PS5 در دسترس است. این بازی که توسط Jump Over the Age ساخته شده است، دارای یک Sleeper Rogue، یک بدن مصنوعی با هوشیاری انسانی است که در تلاش برای زنده ماندن در Arling’s Eye است.

همانطور که خوابیده گفت، انتخاب های شما مسیر شما را مشخص می کند. با بلند کردن وسایل سنگین مقابله کنید و درباره سیستمی که ایستگاه شما را نیرو می دهد بیشتر بدانید. شما با شخصیت های مختلفی روبرو خواهید شد، از کاپیتان ها و مزدوران گرفته تا غرفه های غذا و ماشین های فروش، و شاید حتی با موجودات مرموز فراتر از حجاب روبرو شوید. پایان های مختلفی برای باز کردن وجود دارد و یک تاس سریع می تواند تفاوت بین بقا و موفقیت را ایجاد کند.

همچنین شایان ذکر است شهروندان خواب سومین DLC رایگان، قسمت: پاکسازی، همچنین بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر شده است. این سه‌گانه اپیزودیک اواخر بازی را با شخصیت‌های جدید، شخصیت‌های بازگشتی، مکان‌ها و داستان به پایان می‌رساند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این قسمت، تریلر زیر را ببینید. منتظر بروزرسانی های بعدی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید