استودیو Cities: Skylines 2 ادعا می کند که مشکلات عملکرد “عمیقاً در پایه های بازی ریشه ندارد”


Developer Colossal Order برنامه‌های پشتیبانی پس از راه‌اندازی برای شهرساز اخیراً منتشر شده را نشان می‌دهد شهرها: Skyline 2. در یک پست در انجمن رسمی بازی، مدیر جامعه c_avanya شروع به صحبت در مورد اینکه چگونه مشکلات عملکرد او را تحت تاثیر قرار داده است. شهرها: Skyline 2 “این عمیقاً در اصول بازی ریشه ندارد.”

این پست گزینه‌های زیادی را برای بهبود عملکرد بازی ارائه می‌کند، از جمله اجرای بازی با کیفیت 1080p، غیرفعال کردن گزینه‌هایی مانند عمق میدان و حجم‌سنجی، و کاهش روشنایی جهانی. این استودیو راهنمای کاملی برای دستکاری تنظیمات گرافیکی بازی برای دریافت عملکرد بهتر از عنوان ارائه کرده است.

در آینده، Colossal Order قصد دارد تعدادی پچ کوچک با هدف قرار دادن بخش های مختلف سیستم منتشر کند. شهرها: Skyline 2مشکلات عملکردی زیادی دارد این استودیو در حال حاضر روی بهبودهای مختلف کار می کند و امیدوار است که بازی را برای حذف لکنت، تعادل بهینه سازی عملکرد GPU و بهینه سازی CPU وصله کند.

این استودیو همچنین در حال بررسی گزینه های لوکس تر است. آن را از جعبه خارج کنید. شهرها: Skyline 2 همراه با AMD FSR1. طبق پست، بازی شامل FSR2 یا DLSS انویدیا نمی شود. دلیل این امر این است که فناوری‌های جدیدتر نیاز به استفاده از آنتی آلیاسینگ زمانی دارند که مشخصاً در حال حاضر با موتورهای بازی امکان‌پذیر نیست، زیرا برخی از اشیا با این تکنیک سازگار نیستند. .

این پست هدف استودیو برای دستیابی به نرخ فریم 30 فریم در ثانیه را تکرار می کند و بیان می کند که این ژانر واقعاً از هدف گذاری برای نرخ فریم بالاتر سود نمی برد. با این حال، استودیو اعلام کرده است که ممکن است در آینده نرخ فریم بالاتری را هدف قرار دهد، به خصوص که به جلوه های بصری بازی نیز کمک می کند.

در پایان این پست، استودیو در مورد دلیل انتشار صحبت می کند. شهرها: Skyline 2 این بازی با وجود اینکه به دلیل مشکلات عملکردی زیاد آماده انتشار نبود، منتشر شد. به نظر می رسد استودیو به این نتیجه رسیده است که مشکلات عملکرد برای همه بازیکنان مشکلی نخواهد بود.

در این پست آمده است: “اولویت اصلی ما لذت بردن بازیکنان از بازی است و بازخورد کافی از بازیکنانی که از بازی لذت می برند دیده ایم که به تعویق انداختن آن ناعادلانه است.”نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید