Cities: Skylines 2 از تریلر جدیدی رونمایی کرد که مدیریت آب و برق را به نمایش می گذارد


Developer Colossal Order و ناشر Paradox Interactive تریلر جدیدی از شهر ساز آینده منتشر کرده است. شهرها: Skylines 2، این بار روی سیستم های آب، فاضلاب و برق بازی تمرکز کرده است. تریلر زیر را ببینید.

علاوه بر تریلر، این استودیو همچنین یک پست وبلاگی منتشر کرد که در آن برخی از گزینه‌های جدیدی که بازیکنان به آن‌ها دسترسی خواهند داشت را شرح می‌داد. شهرها: Skylines 2 وقتی صحبت از مدیریت آب و برق می شود.

برق روشن است شهرها: Skylines 2 آنها به دو نوع مختلف تقسیم می شوند: ولتاژ پایین و ولتاژ بالا. جریان ولتاژ پایین معمولاً از طریق یک شبکه جاده ای با کابل های تعبیه شده ارسال می شود. خطوط انتقال برای انتقال جریان ولتاژ بالا به ساختمان پست مورد نیاز است، جایی که برای استفاده عمومی به ولتاژ پایین تبدیل می شود.

بازیکنان همچنین می توانند ایستگاه های باتری اضطراری جدیدی را برای ذخیره برق در صورت افزایش تقاضا در صورت تغییر آب و هوا و ساکنان تصمیم به پمپ کردن ترموستات خود قرار دهند. بازیکنان می توانند به روش های مختلفی برق تولید کنند، از جمله نیروگاه های گازی، نیروگاه های زغال سنگ و توربین های بادی.

مدیریت آب شهرها: Skylines 2 باید برای بازیکنان بازی اول آشنا باشد. بازیکنان باید تقاضای آب ساکنان خود را مدیریت کنند و در عین حال با فاضلاب تولید شده توسط همه ساختمان ها نیز سر و کار داشته باشند. همچنین بازیکنان باید مراقب باشند که منابع آب را آلوده نکنند.

یک راه جدید برای دستیابی به آب موجود، استفاده از ایستگاه های پمپاژ آب زیرزمینی است. می تواند به آب های زیرزمینی نفوذ کند، منبعی که می تواند تخلیه شود و به تدریج در طول زمان تجدید شود. با این حال، بازیکن باید مراقب باشد زیرا آب‌های زیرزمینی می‌توانند آلوده شوند و مشکلات آب در شهر ایجاد کنند.

شهرها: Skylines 2 قرار است در تاریخ 24 اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X/S منتشر شود. برای اطلاعات بیشتر، تریلر قبلی ما را ببینید که برداشت جدید بازی از خدمات شهری را به نمایش می‌گذارد.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *