Cities: Skylines 2 بسته دارایی دارایی ساحل، ابزارهای اصلاح درون بازی را اضافه می کند


Developer Colossal Order اولین بسته دارایی خود را پس از راه اندازی منتشر کرد. شهرها: Skyline 2 با عنوان “املاک ساحلی”. این بسته دارایی بر روی تمامی پلتفرم ها موجود است و قیمت آن 9.99 دلار است. بسته دارایی های ساحلی شهرها: Skyline 2 Waterfront Expansion Pass و انتشار Ultimate Edition بازی.

بسته دارایی جدید شامل تعدادی ملک ساحلی جدید است که بازیکنان می توانند در شهرهای خود بسازند. این بسته دارایی همچنین با گزینه‌های جدید منطقه‌بندی اسکله، ساختمان‌های جدید به سبک اروپایی و آمریکای شمالی و تزئینات درخت‌مانند جدید ارائه می‌شود. تریلر بسته دارایی را در زیر مشاهده کنید.

همراه با بسته دارایی های ساحلی، شهرها: Skyline 2 ما همچنین اولین گزینه مودینگ درون بازی خود را اضافه کردیم. ابزارهای جدید به بازیکنان امکان ایجاد، اشتراک گذاری و پخش مودهای نقشه و کد را می دهند. این مدها را می توان از طریق پلتفرم Paradox Mods توزیع کرد.

با توجه به این واقعیت که این اولین تکرار ابزار MOD است. شهرها: Skyline 2با این حال، طیف مودهایی که بازیکنان می توانند بسازند به احتمال زیاد کمتر از آنچه در نسخه اصلی دیده می شود، خواهد بود. شهر: Skyline. با این حال، این ابزار به روز می شود و ممکن است در آینده ویژگی های بیشتری اضافه شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید