Cities: Skylines 2 ممکن است هنگام راه اندازی با مشکلات عملکردی روی رایانه شخصی مواجه شود، توسعه دهنده هشدار می دهد


متأسفانه، اکنون بسیار رایج است که بازی هایی با مشکلات عملکردی یا فنی راه اندازی شوند، اما توجه به این نکته مهم است که توسعه دهندگان ممکن است نتوانند قبل از انتشار بازی از بروز مشکلاتی در بازیکنان جلوگیری کنند. به ندرت هشداری وجود دارد که وجود داشته باشد.

اما دستور غول‌پیکر هشداری را پیش از راه‌اندازی قریب‌الوقوع پروژه شهرسازی که مدت‌ها در انتظارش بود، صادر کرده است. شهرها: Skyline 2 این احتمال وجود دارد که هنگام انتشار بازی با مشکلات عملکردی در رایانه شخصی خود مواجه شوید. در پیامی که در فروم های رسمی پارادوکس منتشر شد، سازنده اعلام کرد که پس از انتشار به کار بر روی بهینه سازی بیشتر بازی ادامه خواهند داد، اما ممکن است استودیو نتواند به اهداف خود دست پیدا کند و ممکن است در زمان عرضه مشکلاتی در عملکرد وجود داشته باشد. به شدت جنسی بود معیارهای عملکردی که در داخل شرکت مورد هدف قرار گرفتند.

ما از نگرانی های مطرح شده در مورد زیر آگاه هستیم: شهرها: Skyline II به خصوص پس از بیانیه فوق الذکر که مشخصات حداقل و توصیه شده را افزایش داد، شاهد افزایش عملکرد خواهید بود. ما همیشه به شفافیت اعتقاد داشته‌ایم، بنابراین می‌خواهیم وضعیت فعلی ساخت را بیشتر فاش کنیم.» توسعه‌دهنده نوشت. “شهرها: Skyline II عنوان نسل بعدی است، بنابراین طبیعتاً نیازمند سخت افزار خاصی است. همانطور که گفته شد، در حالی که تیم ما خستگی ناپذیر کار کرده است تا بهترین تجربه ممکن را به شما ارائه دهد، ما نتوانسته ایم به معیارهای مورد نظر خود دست یابیم.

با توجه به این موضوع، ما معتقدیم که چشم انداز بلندمدت پروژه این است که بهتر است آن را هم اکنون منتشر کنیم. ما به گیم پلی و ویژگی های منحصر به فرد خود افتخار می کنیم. شهر: Skyline II، و ما واقعاً معتقدیم که این تجربه عالی را برای شما فراهم می کند که از آن لذت خواهید برد.

“در حالی که ما به بهبود بازی در ماه های آینده ادامه خواهیم داد، ما همچنین می خواهیم انتظارات شما را برای عملکرد نسخه بعدی خود برآورده کنیم. جاه طلبی ما این است: شهرها: Skyline II ما سخت کار می کنیم تا پتانسیل آن را به حداکثر برسانیم تا هر چه بیشتر بازیکنان بتوانند از آن لذت ببرند. ”

توسعه دهنده در یک پرسش متداول جداگانه توضیح می دهد که همه بازیکنان با مشکلات عملکرد مواجه نخواهند شد و همچنین تنظیماتی را برای به حداقل رساندن مشکلات احتمالی ارائه می دهد.

شهرها: Skyline 2 نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S اخیراً به بهار 2024 بازگردانده شدند.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید