Cities: Skylines 2 عرضه مجدد کنسول به تعویق افتاد، تاریخ انتشار جدید مشخص نیست


Colossal Order پس از انتشار نسخه PC خود در سال گذشته با واکنش های متفاوت طرفداران مواجه شد. شهرها: Skylines 2 انتشار برای Xbox Series X/S و PS5 دوباره به تعویق افتاد. پیش از این برای اکتبر (پس از یک تاخیر از بهار) تعیین شده بود، توسعه دهندگان فاش کردند که هنوز به “اهداف ثبات و عملکرد” ​​خود نرسیده اند.

نامزد انتشار جدید در آگوست سال جاری تحت یک “بررسی کامل” قرار می گیرد و بر اساس نتایج، روند را به سمت تاریخ انتشار آغاز می کند یا به مسائل بعدی رسیدگی می کند. تا آن زمان، منطقی است که از هرگونه اطلاعیه انتشار خودداری کنیم. تیم در حال پیشروی با روند “آهسته اما پیوسته” است، اما در حال حاضر مسائل حل نشده ای وجود دارد که “تجربه بازیکن را تحت تاثیر قرار می دهد.”

“ما می دانیم که این یک نتیجه ناامید کننده است و آن چیزی نیست که ما انتظار داشتیم. با این حال، ما همچنان شما را در طول فرآیند توسعه در جریان خواهیم گذاشت، حتی اگر به روز رسانی ها همیشه آنطور که ما انتظار داشتیم نباشد. من تمام تلاش خود را برای انجام این کار انجام خواهم داد. ”

شهرها: Skylines 2 در اکتبر 2023 برای رایانه های شخصی منتشر شد و در حال حاضر دارای رتبه “مخلوط” در Steam است و 52٪ از نظرات کاربران مثبت است. بازی شهرسازی به دلیل مشکلات عملکرد و عدم به روز رسانی مورد انتقاد قرار گرفته است. انتشار نسخه پولی آن است ملک ساحلی DLC مارس امسال نیز کمکی نکرد (در حال حاضر “به شدت منفی” در Steam). در ضمن منتظر بروزرسانی های بعدی نسخه کنسول باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید