CDPR نزدیک به 41 میلیون دلار برای به‌روزرسانی‌های پس از عرضه Cyberpunk 2077 هزینه کرد


CD Projekt RED نزدیک به سه سال است که به‌روزرسانی‌ها و پچ‌ها را منتشر کرده است. سایبرپانک 2077برخی از آنها مانند به روز رسانی اخیر 2.0 بسیار مهم هستند. توسعه دهندگان موفق شدند آنچه را که به عنوان یک تجربه کاملاً ناامیدکننده شروع شد، به یک تجربه کاملاً خوب تبدیل کنند، و به درستی، پول خرج کردند تا آن را منعکس کنند.

در ارائه اخیر سرمایه گذار سی دی پراجکت، پیوتر نیلوبوویچ، مدیر ارشد مالی، گفت که این شرکت 178 میلیون زلوتی (تقریباً 41 میلیون دلار) را برای همه به روز رسانی ها و وصله های رایگان پس از راه اندازی هزینه کرده است. سایبرپانک 2077 اخذ شده.

پیش از این، توسعه دهنده فاش کرد: سایبرپانک 2077 ساخت بازی پایه تقریباً 316 میلیون دلار هزینه داشت و اخیراً مشخص شد که; آزادی فانتوم کل بودجه توسعه و بازاریابی تقریباً 85 میلیون دلار بود. در مجموع، هزینه CDPR نزدیک به 450 میلیون دلار خواهد بود. Cyberpunk 2077.

البته با وجود اینکه در انتشار آن مشکلاتی داشت، موفقیت تجاری بزرگی داشت. سایبرپانک 2077 بیش از 25 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. آزادی فانتوم در هفته اول بیش از 3 میلیون دستگاه فروخت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید