CDPR توضیح می دهد که چرا بازی Molasses Flood’s Witcher در حال “ارزیابی مجدد” است


توسعه دهنده مستقل The Molasses Floodدریک توخالیوآتش سوزی در سیل، در اکتبر 2021 توسط CD Projekt RED خریداری شد و یک سال بعد اعلام شد که استودیو در حال کار بر روی پروژه جدیدی است.جادوگراسم رمز بازیپروژه سیریوس، به عنوان «برداشت انقلابی» از این سریال توصیف شد. با این حال، در اوایل این ماه، CD Projekt RED اعلام کرد که برای هزینه‌های متحمل شده در محدوده کار توسعه مرتبط، ذخیره کاهش ارزش ایجاد کرده است. پروژه سیریوسو «تدوین چارچوبی جدید برای این پروژه»، و به نظر می‌رسد تولید را دوباره آغاز کرده است.

در یک تماس اخیر، مدیر مالی شرکت، Piotr Nielubowicz، جزئیات جدیدی در مورد توسعه، معنای آن برای پروژه و چرایی تصمیم‌گیری ارائه کرد.شرحپروژه سیریوسبه عنوان یک پروژه جدید و منحصر به فرد برای شرکت “از دیدگاه طراحی” برای CD Projekt RED، Nielubowicz دوباره آن را ارزیابی می کند زیرا احساس می کند “هزینه ها را کاهش می دهد” “برای حفظ کنترل و ماندن در مسیر درست”. این گزینه عاقلانه تری خواهد بود تا اینکه در مسیری نامشخص پیش بروند.

او گفت: “می دانم که شنیدن از یک شرکت مبنی بر اینکه یک پروژه در حال ارزیابی مجدد است، خوب نیست.”

ما باید به ارزیابی وضعیت در حالی که به جلو می رویم ادامه دهیم. بهتر است هزینه ها را زودتر کاهش دهیم و در صورت لزوم دوباره شروع کنیم تا اینکه ادامه دهیم.”

مدیر عامل شرکت آدام کیسینسکی بیانیه مشابهی صادر کرد و گفت: ما نمی خواهیم پروژه هایی را که با ما همسو نیستند ادامه دهیم.این اساساً تمام چیزی است که می خواهم به اشتراک بگذارم پروژه سیریوس در این مرحله. “

این موضوع برای کل پروژه چه معنایی دارد باید مشخص شود، اما مشخص است که بازی در حال حاضر در چه مرحله ای از تولید است، یا پس از شروع مجدد توسعه، چگونه دامنه آن به جلو می رود. اما یک چیز به اندازه کافی روشن است که ملاس به هر حال سیل می تواند با این یکی از صفر شروع شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید