CD Projekt “بخش بزرگ” Cyberpunk 2077: Phantom Liberty Team را به بازی بعدی Witcher منتقل می کند


یک جلسه پرسش و پاسخ پس از کنفرانس درآمد نیمه اول گروه CD Projekt در سال 2023 برگزار شد که در آن مدیر عامل، آدام کیسینسکی به سوالات پاسخ داد.او گفت که توسعه دهندگان بیشتر و بیشتر Cyberpunk 2077: Phantom Liberty به پروژه قطبی،بعد جادوگر عنوانی که “بخش بزرگ” را پس از انتشار اولی جابجا می کند.

با این حال، همه توسعه دهندگان به سمت محیط هایی حرکت نمی کنند که: قطبی تعداد کل تیم ها تا پایان جولای 2023 به 250 تیم خواهد رسید.برخی هنوز حمایت می کنند فانتوم لیبرتی دیگران پس از راه اندازی مهاجرت می کنند پروژه orion (عاقبت به Cyberpunk 2077) و پروژه هادال، یک آی پی نقش آفرینی جدید. کیشینسکی همچنین گفت که این شرکت در حال «جدایی» با برخی از اعضای تیم است، روندی تدریجی که تا سه ماهه اول سال 2024 تکمیل خواهد شد.

هیچ کدام پروژه جبار، پروژه هادال یا پروژه قطبی با تاریخ انتشار، برای جزئیات بیشتر باید مدتی صبر کنیم. در حین، Cyberpunk 2077: Phantom Liberty CD Projekt که در تاریخ 26 سپتامبر برای Xbox Series X/S، PS5 و PC عرضه می‌شود، از پیش‌فروش‌های فعلی «بسیار خوشحال» است. آخرین گیم پلی بازی را اینجا ببینید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *