CD Projekt تکرار می کند که “علاقه ای” به خرید ندارد


در صنعتی که مانند صنعت بازی، در سال‌های اخیر بر ادغام و ادغام متمرکز شده است، شرکت‌های بزرگی که مستقل باقی می‌مانند کانون بسیاری از گمانه‌زنی‌ها درباره خریدهای آینده هستند. البته، جادوگر و پانک سایبری توسعه دهنده CD Projekt اغلب در چنین گفتگوهایی مطرح می شود، اما خود شرکت لهستانی قصد خرید ندارد.

آدام کیسینسکی، مدیر ارشد استراتژی CD Projekt در مصاحبه ای با شبکه خبری لهستانی Parkiet (از طریق VGC) گفت که این استودیو قصد دارد مستقل بماند و علاقه ای به خرید از یک شرکت بزرگتر ندارد. دوباره در چند سال گذشته

او گفت: “ما هیچ علاقه ای به عضویت در یک سازمان بزرگتر نداریم.” ما تمام زندگی مان را کار کرده ایم تا به جایی که هستیم برسیم. و ما معتقدیم که در سالهای آینده حتی بزرگتر و قوی تر خواهیم بود. ما برنامه های بلندپروازانه ای داریم و به کاری که انجام می دهیم اشتیاق داریم. ما برای استقلال خود ارزش قائلیم. ”

کیسینسکی اضافه کرد که خود CD Projekt در حال حاضر هیچ برنامه ای برای خرید شرکت های دیگر ندارد. وی گفت: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای خرید وجود ندارد. البته ما از ایده هایی که می تواند اجرای استراتژی ما را تسریع کند، استقبال می کنیم.” “اما ما علاقه ای به تملک هایی نداریم که تنها هدف آنها وارد کردن شرکت های خریداری شده به گروه و ادغام نتایج مالی باشد. ما در آنجا ارزشی نمی بینیم.”

CD Projekt RED در حال حاضر روی تعدادی چالش کار می کند. ویچر 4 پروژه بزرگ بعدی استودیو است و یک سه گانه جدید در سری RPG فانتزی را آغاز خواهد کرد. Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در آینه دید عقب، توسعه دهندگان نیز آماده حرکت هستند. سایبرپانک 2. همچنین متعلق به CD Projekt، The Molasses Flood است. جادوگر اگرچه این یک اسپین آف است، اما این شرکت همچنین در حال کار با Fool's Theory بر روی بازسازی دنیای باز نسخه اصلی است. جادوگر. علاوه بر این، CD Projekt همچنین در حال توسعه یک IP RPG جدید است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید