CD Projekt RED پروژه های بیشتری را برای Cyberpunk: Edgerunners Studio اعلام کرد


علاقه مجددی وجود دارد پانک سایبری در میان همه هیاهوهای پیرامون آن در هفته های اخیر سایبرپانک 2077 و توسعه شگفت انگیز آزادی فانتومو برای کسانی که به دنبال شیرجه رفتن بیشتر در فضا هستند، به نظر می رسد راه های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، نه فقط از طریق بازی.

به عنوان مثال، سال گذشته، Cyberpunk: Edgerunnersانیمه ای است که توسط Studio Trigger با همکاری CD Projekt RED ساخته شده است و به طور گسترده تحسین شده است و به نظر می رسد که این دو شرکت در پروژه دیگری با یکدیگر همکاری می کنند، اگرچه جزئیات در مورد آن در حال حاضر پراکنده است.

در یک ارائه اخیر سرمایه گذار، وقتی از او پرسیده شد که CD Projekt RED چگونه قصد دارد تجارت خود را در آینده گسترش دهد، او پاسخ داد: پانک سایبری بیش از یک بازی، مدیر ارشد تجاری فرنچایز، Michał Nowakowski اشاره می کند که پروژه لایو اکشن اخیرا تایید شده با همکاری Anonymous Content ساخته می شود و هنوز به طور رسمی نمی توان آن را اعلام کرد.او اشاره کرد که همکاری های مشابه دیگری نیز در دست ساخت هستند.

او گفت: “بله، ما برنامه ای داریم” (رونویسی شده توسط VGC). “به همین دلیل است که ما شروع به کار با محتوای ناشناس کردیم. ما می خواهیم چیزهایی اتفاق بیفتد.

“خیلی چیزها در حال انجام است، چیزهای زیادی برنامه ریزی شده است. همه چیز از سال 2018 شروع شد. [Edgerunners] در سال 2022 شروع می شود، بنابراین ما سال ها در مورد این موضوع صحبت نکردیم زیرا آماده نبودیم. تا زمانی که چیزی برای صحبت کردن، چیزی برای بحث واقعی، و اعلامیه مشخصی وجود داشته باشد، برنامه‌هایی وجود دارد که ترجیح می‌دهم سکوت کنم.

زمانی که زمان مناسب باشد، به شما اطلاع خواهیم داد. بارها و بارها، بله، جهت کلی این است – حرکت در این جهت برای ما از نظر استراتژیک مهم است.

در همین حال، مدیر ارشد خلاقیت آدام بادوفسکی اضافه کرد که CD Projekt از قوانین مربوط به اطلاعیه های عمومی با شرکای خود پیروی می کند (دوباره استودیو Trigger).

او گفت: “همچنین مهم است که توجه داشته باشیم که شریک ما Trigger قوانین خاصی در مورد اعلامیه های پروژه دارد که ما باید از آنها پیروی کنیم.”

هنوز مشخص نیست که CDPR و Studio Trigger دقیقاً روی چه چیزی با هم کار می کنند، اما بعید است که یک پیگیری مستقیم باشد. Cyberpunk: EdgerunnersCDPR نیز در گذشته چیزی مشابه را پیشنهاد کرده است.

در همین حال، این شرکت نیز به آن اذعان کرد سایبرپانک 2077 در حال حاضر بیش از 25 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته شده است. آزادی فانتوم در هفته اول بیش از 3 میلیون دستگاه فروخت. سایبرپانک 2، اکنون با نام رمز نامیده می شود پروژه orionهمچنین در مراحل اولیه تولید است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید