CD Projekt RED هنوز تصمیم نگرفته است که آیا Cyberpunk 2 دیدگاه اول شخص خواهد داشت یا خیر


بخش عمده ای از کارهای CD Projekt RED است سایبرپانک 2077 پس از به روز رسانی 2.0 به پایان رسید، آزادی فانتوم، سازنده در حال حاضر در حال شروع به بررسی بازی بعدی این فرنچایز است که کدنام نام دارد. پروژه orion. با این حال، در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است، به این معنی که بسیاری از جنبه‌های مهم بازی وجود دارد که حتی تیم سازنده هنوز آن‌ها را حل نکرده‌اند.

جالب است که یکی از آنها است سایبرپانک 2 (یا هر نام دیگری که در نهایت نامیده شد) از منظر اول شخص پخش می شود، درست مانند نسخه قبلی.

او این را در ارائه اخیر سرمایه گذار CD Projekt گفت. سایبرپانک 2077 Paweł Sasko کارگردان Quest به انتخاب بازی از دیدگاه اول شخص اشاره کرد و گفت CDPR از این بابت پشیمان نیست. به گفته ساسکو، دیدگاه اول شخص این است: پانک سایبریو بالاتر از همه، چیزی که به تمایز توسعه دهندگان از سایر دارایی های کلیدی کمک می کند. جادوگر– البته، این همیشه یک تجربه سوم شخص بود.

ساسکی گفت: «ما هیچ پشیمانی نداریم» (رونویسی شده توسط IGN). “آنچه می خواستیم این بود پانک سایبری داشتن هویت شخصی و متمایز بودن این روزها یوتیوب، توییچ و اسکرین شات ها هستند که بازی ها را می فروشند و این روشی است که می توان از آن برای نشان دادن هویت و شخصیت خود به بازیکنان استفاده کرد.

چیزی که می خواستم بگویم این است که دید اول شخص ویژگی اصلی این بازی است. پانک سایبری و همچنین درک بازیکنان.همچنین به وضوح متفاوت است جادوگراین به تعیین هویت محصول کمک کرد. ”

اما جالب اینجاست که ساسکو در ادامه افزود: سایبرپانک 2 CD Projekt RED هنوز تصمیم نگرفته است که آیا از دیدگاه اول شخص استفاده کند یا خیر. او گفت: اوریون ما هنوز آن را ندیده ایم ”

سایبرپانک 2 Will Be توسط بخش تازه تاسیس CD Projekt RED در آمریکای شمالی توسعه می‌یابد که انتظار می‌رود پس از وارد شدن به تولید کامل، تیم توسعه‌ای متشکل از 350 تا 500 نفر داشته باشد.

CD Projekt RED اعلام کرد. سایبرپانک 2077 بیش از 25 میلیون دستگاه در سراسر جهان فروخته است. در همین حال، آزادی فانتوم در هفته اول بیش از 3 میلیون دستگاه فروخت.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید