CD Projekt اخراج 29 عضو تیم پروژه Sirius را تایید کرد


CD Projekt اخیراً یک “چارچوب جدید” برای The Molasses Flood اعلام کرده است. پروژه سیریوسکار اسپین آف جادوگر سلسله. این خبر خوبی پس از اینکه شرکت ظاهراً عنوان را راه اندازی مجدد کرد، به نظر می رسید، اما کارمندان مختلف کمی بعد شروع به توئیت در مورد اخراج کارکنان کردند.

CD Projekt به PC Gamer تایید کرد که 29 نفر که اکثرا اعضای The Molasses Flood هستند، تیم را ترک کرده اند. یکی از نمایندگان شرکت گفت: “همانطور که پروژه تغییر کرده است، ترکیب تیمی که روی آن کار می کند، عمدتاً در سمت سیل ملاس تغییر کرده است.” در نتیجه، 21 عضو تیم در ایالات متحده و 8 عضو تیم در لهستان اخراج شدند.

وقتی به آن فکر می کنید پول زیادی است پروژه سیریوس بیش از 60 توسعه دهنده در اعلامیه اولیه شرکت کردند. با این حال، هنگام بحث درباره تصمیم ماه مارس برای ارزیابی مجدد توسعه عنوان، مدیر مالی Piotr Nierbovich گفت: “به جای ادامه هزینه ها، ما ترجیح می دهیم هزینه ها را زودتر کاهش دهیم و در صورت لزوم دوباره شروع کنیم. خوب است.” کاهش مشاغل ممکن است بخشی از اقدامات کاهش هزینه باشد.

پروژه سیریوس تاریخ انتشار یا پلتفرمی اعلام نشده است. این تغییرات ممکن است باعث شود ما به طور قابل توجهی از برنامه های قبلی خود عقب بمانیم. در ضمن منتظر بروزرسانی های بیشتر باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *