Cataclismo در تاریخ 16 جولای برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد


Digital Sun سال گذشته اعلام کرد فاجعه در تاریخ 16 جولای برای PC منتشر خواهد شد. داستان در دنیایی می گذرد که در آن مه وحشتناک وحشت ایجاد می کند و بشریت برای بقا می جنگد. این پادشاهی می‌تواند یک دژ بالقوه در برابر Horrors باشد، اما بازیکنان باید دیوارهای خود را مستحکم کنند و دفاعی بسازند تا بجنگند. آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.

در طول روز، بازیکنان در حین جمع‌آوری منابع و استقرار نیرو، دیوارها و تله‌هایی می‌سازند. ساختار ساختمان شبیه لگو است، اما در شب باید برای ترس و وحشت آماده باشید. با این حال، لطفا مراقب باشید. وحشت می تواند دیوارها را خراب کند و سقوط آجرها می تواند آنها و سربازانشان را بکشد.

دانستن بهترین مکان ها برای قرار دادن نیروهای خود و استفاده از مهارت های آنها برای بقا ضروری است. با افزایش سطح رفاه شما، قفل ساختمان ها، نیروها و تجهیزات قدرتمندتری را باز خواهید کرد. علاوه بر کمپین 30 ساعته، یک حالت بقا وجود دارد که در آن با امواج بی پایان مبارزه می کنید، و یک حالت خلاقانه که می توانید بدون محدودیت یا مبارزه بسازید. از سوی دیگر، Skirmish به شما اجازه می دهد تا چالش های از پیش ساخته شده را انجام دهید. با نزدیک شدن به انتشار، منتظر جزئیات بیشتر گیم پلی باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید