راه اندازی دسترسی زودهنگام Cataclismo به 22 ژوئیه به تعویق افتاد


پس از اینکه تاریخ انتشار در نهایت در PC Game Show، Digital Sun's اعلام شد فاجعه با تاخیر مواجه بودیم. خوشبختانه، زمان زیادی طول نمی کشد و بازی Tower Defense Survival RTS قرار است به جای 16 جولای، در تاریخ 22 ژوئیه برای PC از طریق Steam Early Access منتشر شود.

در یک پست انجمن Steam، توسعه‌دهنده گفت که زمان اضافی به آن اجازه می‌دهد تا «تمام آمادگی‌های لازم را برای راه‌اندازی موفقیت‌آمیز Early Access» انجام دهد. همچنین، علیرغم اینکه «توسعه کاملاً پیشرفته است»، فاجعه این شرکت مسیر دسترسی زودهنگام را برای افزایش پولیش و «اطمینان از انتشار کامل بهترین حالت ممکن» در پیش گرفته است.

نسخه دسترسی اولیه دارای یک کمپین با آموزش و 11 سطح است که در دو بیوم پخش شده است. همچنین یک حالت Skirmish با دو سطح و بیوم و یک نقشه رویه ای تولید شده در حالت Endless وجود دارد. یک ویرایشگر سطح نیز گنجانده شده است، و گزینه ای برای اشتراک گذاری نقشه ها در بین جامعه وجود دارد. باز هم، تنها دو بیوم اصلی در دسترس هستند.

Digital Sun در آینده بیوم‌ها و ویژگی‌های بیشتری را اضافه می‌کند، سطوح جدیدی به کمپین اضافه می‌شود، و حالت Endless Mode به عنوان «محتوای اضافی» برنامه‌ریزی شده است. لطفا منتظر به روز رسانی های آینده باشید. همچنین، آخرین تریلر را در زیر مشاهده کنید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید