Cat Quest 3 در تاریخ 8 آگوست برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود، نسخه ی نمایشی اکنون برای نینتندو سوییچ در دسترس است.


توسعه دهنده The Gentlebros و ناشر Kepler Interactive یک اکشن RPG را اعلام کرده اند. جستجوی گربه 3 در 8 آگوست که روز جهانی گربه نیز هست، برای PC، PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. تریلر مربوط به اعلام تاریخ انتشار را در زیر مشاهده کنید.

به عنوان بازی سوم، جستجوی گربه حق امتیاز، جستجوی گربه 3 یک ماجراجویی با مضمون دزدان دریایی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا دریاهای آزاد Privian را کاوش کنند، دنیایی که به خاطر غنا و خطراتش شناخته شده است. همانطور که بازیکنان به ماجراجویی خود در جستجوی ستاره افسانه ای شمال ادامه می دهند، ممکن است با شخصیت های مرموز نیز ملاقات کنند و جزایر زیبا را کشف کنند.

همراه با تک نمایش جستجوی گربه 3 همچنین دارای چند نفره تعاونی است. این بازی در حال حاضر در نسخه دمو روی نینتندو سوییچ نیز موجود است. دمو مناطق آغازین بازی را به نمایش می گذارد، برخی از شخصیت های رنگارنگ را معرفی می کند و برخی از جزایر گرمسیری را که بازیکنان از آن بازدید خواهند کرد، معرفی می کند. این دمو همچنین دارای بازی محلی بی‌وقفه با استفاده از کنترل‌کننده‌های Joy-Con Nintendo Switch است.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید