Castaway یک بازی ماجراجویی هنری پیکسلی جدید است که برای رایانه شخصی عرضه می شود


توسعه دهنده Canari Games یک بازی جدید اکشن ماجراجویی دو بعدی را معرفی کرده است. دور انداختن. این بازی با الهام از آثار کلاسیک مانند: افسانه زلدا: پیوندی به گذشته، دارای سبک هنری مبتنی بر پیکسل است و یکی از مهمترین نکات فروش آن سطح دسترسی آن برای همه گروه های سنی است. تریلر زیر را تماشا کنید.

دور انداختن بازیکنان نقش مارتین را بر عهده می گیرند که سفینه فضایی او در جزیره ای ناشناخته سقوط می کند. حیوان خانگی مارتین توسط موجودی متخاصم گروگان گرفته شده است. این به او بستگی دارد که سلاح خود را بازیابی کند و رفقای ربوده شده خود را نجات دهد. این بازی دارای سه باس فایت در حالت داستانی است و همچنین دارای حالت Survivor است که در آن بازیکنان می‌توانند از طریق یک برج 50 طبقه با چالش‌های سخت‌تر روبرو شوند.

در طول مسیر، بازیکنان به انواع مختلفی از سلاح ها دسترسی خواهند داشت و باید ابزار مناسب را برای کار انتخاب کنند. این شامل استفاده از یک قلاب برای افزایش تحرک، یک کلنگ برای قدرت بیشتر یا یک شمشیر معمولی برای سرعت است.

به نظر می‌رسد دسترسی یکی از ویژگی‌های کلیدی بازی است، بازیکنانی در هر سنی می‌توانند عنوان را از طریق یک حالت صلح‌طلب که در آن هیچ دشمنی برای مبارزه وجود ندارد بازی کنند، یا یک حالت «شکست‌ناپذیر» که بازیکنان را غیرقابل کشتن می‌کند. شما قادر خواهید بود. برای انجام این. همچنین یک حالت “ناعادلانه” برای کسانی که خواهان چالش هستند وجود دارد.

دور انداختن هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد، اما Canari Games اعلام کرده است که برای رایانه های شخصی عرضه می شود.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید