به‌روزرسانی Cassette Beasts چند لایه، بازی متقابل، Raid و موارد دیگر را اضافه می‌کند


وقتی برای اولین بار سال گذشته منتشر شد، هیولای کاست او به طور گسترده ای به عنوان یک بازیکن ماهر توسط اکثر افرادی که او را بازی کردند مورد تحسین قرار گرفت. پوکمون– یک بازی RPG الهام گرفته شده از بازی است، اما افق های آن به طور قابل توجهی با برخی از موارد اضافه شده که بازیکنان برای مدتی می خواستند در بازی ببینند، گسترش یافته است.

توسط ناشر Raw Fury و توسعه دهنده Bytten Studio اعلام شد. هیولای کاست چند نفره در آخرین به روز رسانی اضافه شده است. در میان چیزهای دیگر، این به روز رسانی به بازیکنان اجازه می دهد تا با بازیکنان دیگر مبارزه کنند، نوارهای کاست را با دوستان خود مبادله کنند، در نبردهای هجومی که به نام Rogue Fusion شناخته می شوند، تیم شوند و گروه هایی با حداکثر هشت بازیکن ایجاد کنیم جهان با هم

علاوه بر این، کراس پلی در تمام نسخه های بازی پشتیبانی می شود. تریلر زیر را برای جزئیات بیشتر و نگاهی اجمالی به این که اضافات چند نفره بازی چگونه به نظر می رسند، تماشا کنید.

هیولای کاست در Xbox Series X/S، Xbox One، Nintendo Switch، PC، iOS و Android موجود است. این بازی از طریق Game Pass نیز در دسترس است.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید