the game awards 2022

کپکام از شما می‌خواهد جوایز بازی را برای «هر اعلامیه باورنکردنی» ببینید


با نزدیک شدن به The Game Awards، جزئیات جدیدی برای بسیاری از اعلان‌های جدیدی که در طول این رویداد منتشر می‌شود، در حال آشکار شدن است.برخی از موارد اصلی قبلاً تأیید شده اند، از جمله مواردی مانند Tekken 8، Final Fantasy 16، Star Wars Jedi: Survivor، و به همین ترتیب، Capcom ممکن است چیزی را به ما نشان دهد.

این شرکت اخیراً از طریق حساب رسمی Capcom USA وارد توییتر شد و توییتی در تبلیغ The Game Awards منتشر کرد و از طرفداران خواست تا برای دریافت «همه اعلان‌ها و جوایز عالی» هماهنگ شوند. البته، هیچ چیز در آن پیام به صراحت نشان نمی دهد که Capcom به یک اعلامیه قریب الوقوع خودش اشاره می کند، اما بسیاری حدس می زنند که ممکن است واقعاً چنین باشد.

Capcom چندین عنوان مهم در خط تولید خود دارد که می توانند برای نمایش های جدید صف آرایی کنند. بازی Resident Evil 4 برای مارس برنامه ریزی شده است، مبارز خیابانی 6 چه زمانی ابتدایی بیرونی همچنین در سال 2023 منتشر خواهد شد.البته بسیاری از افراد مرموز هستند پراگماتا در نهایت، او ظاهر دیگری دارد، راکمن طرفداران همچنین می توانند منتظر اعلامیه های جدید در آینده نزدیک باشند.

جوایز بازی برای فردا، 8 دسامبر برنامه ریزی شده است، پس منتظر به روز رسانی ها باشید.

نویسنده: Shubhankar Parijat