تهیه‌کننده Resident Evil 4 می‌گوید کپکام می‌خواهد بازسازی‌های Resident Evil بیشتری بسازد


طی چند سال گذشته، کپکام سه محصول را عرضه کرده است. بازی Resident Evil بازسازی شدند و هرکدام به موفقیت های انتقادی و تجاری گسترده ای دست یافتند (هر چند رزیدنت اویل 3 بازسازی نسبتاً ساده بود). بنابراین، جای تعجب نیست که به نظر می رسد این شرکت قصد دارد به تولید بیشتر آنها ادامه دهد.

او این را در مصاحبه اخیر با Game Watch ژاپن گفت. بازی Resident Evil یوشیاکی هیرابایاشی کهنه کار – تهیه کننده بازسازی هر دو فیلم بود. رزیدنت اویل 2 و بازی Resident Evil 4 – به خاطر اتفاقات اخیر گفتم. R.E. با توجه به محبوبیت بازسازی ها و این واقعیت که طرفداران می توانند به عناوین قدیمی این سری برگردند، Capcom امیدوار است که در آینده نیز به ساخت بازسازی ادامه دهد.

ما او گفت: «ما بازسازی‌های سه بازی این مجموعه را منتشر کرده‌ایم و احساس می‌کنیم که با استقبال بسیار خوبی مواجه شده‌اند. برای ما که عناوین گذشته را دوست داریم، برای افرادی که از این دوران می‌توانند آن‌ها را بازی کنند، لذت بزرگی است، بنابراین مایلیم این کار را ادامه دهیم. من فکر می‌کنم همین‌طور است.»

البته سوال اینجاست که کدام بازی Resident Evil این به این دلیل است که چندین نامزد برای بازی بعدی که Capcom مایل به بازسازی آن است وجود دارد. احتمالا محتمل ترین رزیدنت اویل 5، طرفداران مدت زیادی است کد – ورونیکا یک بازسازی نیز به دنبال خواهد داشت (اگرچه کپکام سال گذشته گفت که هیچ بازسازی برنامه ریزی نشده است). از سوی دیگر، برخی از اعضای پایگاه هواداران این مجموعه به بازسازی نسخه اصلی اشاره کرده اند. بازی Resident Evil به همین ترتیب.

Capcom همچنین در اوایل سال جاری یک نظرسنجی انجام داد و از طرفداران پرسید: بازی Resident Evil عنوانی که دوست دارم دوباره ساخته شود.

در هر صورت، احتمالا مدتی طول می کشد تا بفهمیم کپکام قرار است کجا و چه کاری انجام دهد. بازی Resident Evil این بازسازی نگران‌کننده است، به‌ویژه که طبق اطلاعات فاش شده، بازی اصلی بعدی این سری است. رزیدنت اویل 9شاید بازسازی بعدی تنها پس از انتشار آن منتشر شود.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید