Capcom می خواهد بداند که آیا DLC Dragon's Dogma 2 ضروری است یا خیر


جزم اژدها 2 این بازی یک بازی عظیم است که می‌تواند شما را برای ده‌ها ساعت درگیر کند، بسته به اینکه چقدر با محصول خود درگیر هستید، اما اگر در حال حاضر هوس محتوای جدیدتری در RPG اکشن جهان باز دارید، اگر چنین است، مسئله. به نظر می رسد Capcom مایل به بررسی آن است.

این شرکت اخیرا یک نظرسنجی پس از راه اندازی انجام داده است. جزم اژدها 2، پرسیدن بازیکنان در مورد برداشت هایشان از بازی و غیره، همانطور که اغلب با نسخه های اصلی انجام می شود. یکی از سؤالات نظرسنجی پرسیده شد که آیا بازیکنان «علاقه مند به خرید DLC هستند یا خیر». جزم اژدها 2 اگر محتوای اضافی منتشر شود.» اگر پاسختان مثبت باشد، یک سوال دیگر می پرسد که دوست دارید چه چیزی در DLC بازی ببینید.

Capcom عادت دارد بر اساس بازخوردهایی که از نظرسنجی های کاربران دریافت می کند عمل کند. جزم اژدها 2 این یک راه خوب برای اطلاع رسانی به شرکت است.

در بررسی بازی، امتیاز 10/10 را به آن دادیم.جزم اژدها 2 یک نسخه پیشگامانه از RPG اکشن جهان باز است. از یک دنیای کاملاً فراگیر و مبارزات باورنکردنی گرفته تا گیم‌پلی جدید شگفت‌انگیز که توسط مجموعه‌ای از سیستم‌ها فعال می‌شود، دنباله‌ای که مدت‌ها در انتظار آن بود Capcom به روش‌های مختلف ارائه می‌شود. طبق تعریف، چیزهای عجیب و غریب زیادی وجود دارد که باعث می شود برخی افراد را از خود دور کند، اما همین ویژگی عجیب و غریب است که این فیلم را به تجربه ای منحصر به فرد و فراموش نشدنی تبدیل می کند. ” بازبینی کامل را اینجا بخوانید.

جزم اژدها 2 برای PS5، Xbox Series X/S و PC موجود است.نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید