Capcom در حال کار بر روی ارتقاء از RE Engine به REX Engine است


به نظر می رسد کپکام در حال کار بر روی یک ارتقاء بزرگ موتور RE است. موتور RE در بسیاری از عناوین اخیر Capcom استفاده شده است، از جمله: Resident Evil 7 Resident Evil، ظهور شکارچی هیولاو اخیراً بازی Resident Evil 4. در ویدیوی جدیدی که در کانال R&D یوتیوب Capcom منتشر شده است، در مورد موتور ارتقا یافته صحبت شده است که توسط Okumi Games ضبط شده است.

نسخه جدیدی از موتور به نام موتور REX هنوز در حال توسعه است. موتور REX همچنان از بسیاری از ویژگی‌هایی بهره می‌برد که عناوین Capcom را از نظر بصری عالی جلوه می‌دهند و در عین حال سطح معقولی از سازگاری سخت‌افزاری را حفظ می‌کنند، اما ما همچنین می‌خواهیم از فناوری‌های جدیدتر بهره ببریم.

طبق این ویدیو، فناوری‌ها و ویژگی‌های جدید به‌صورت مرحله‌ای به RE Engine اضافه می‌شوند که هر مرحله جنبه متفاوتی از توسعه بازی را مدیریت می‌کند. برخی از فناوری ها نام هایی مانند RERuntime، REDox و REAssetStream دارند.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا کپکام بازی ویدیویی بزرگ دیگری را منتشر خواهد کرد یا خیر. جزم اژدها 2از فناوری‌ها و ویژگی‌های جدیدی که شرکت در تلاش است تا به RE Engine بیاورد، بهره خواهد برد.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید