Capcom Logo

Capcom انتظار دارد در سال مالی 2023 فروش نرم افزاری بی سابقه داشته باشد


Capcom در چند سال گذشته از رشد مالی و سود ثابتی برخوردار بوده است و به نظر می رسد این شرکت همچنان در این زمینه به شتاب خود ادامه می دهد.

تا 31 دسامبر 2022، کپکام انتظار دارد در سال مالی جاری 29.1 میلیون بازی مجموع فروش داشته باشد که تا پایان مارس به 40 میلیون بازی برسد.

تا پایان ماه دسامبر، در طول دوره ردیابی فعلی، Capcom 4.95 میلیون واحد فروخته است.Monster Hunter Rise: Sunbreak، 2.75 میلیون واحدظهور شکارچی هیولا، و 1.5 میلیونResident Evil 2. در عین حال،شیطان ممکن است گریه کند 5 فروش 1.45 میلیون دستگاهResident Evil 3فروش 1.35 میلیون دستگاهمبارز خیابانی 5چه زمانی Monster Hunter World: Iceborne750000 دستگاه فروخته شده

Capcom انتظار دارد فروش عناوین قدیمی مانند موارد ذکر شده در بالا ادامه یابد. از سوی دیگر، بازی Resident Evil 4 با انتشار نسخه بازسازی شده در پایان ماه مارس، این شرکت انتظار دارد امسال در نهایت افزایش قابل توجهی در فروش داشته باشد.

از ماه مارس، Capcom چندین نسخه اصلی دیگر را برای سال 2023 در نظر گرفته است که می تواند به موفقیت مداوم آن کمک کند.ابتدایی بیرونیچه زمانیمبارز خیابانی 6.پراگماتاهمچنین قرار است امسال عرضه شود، اما این شرکت از زمان معرفی بازی بسیار کم صحبت کرده است، بنابراین باید دید که آیا به زودی آن را خواهیم دید یا خیر.نویسنده: Shubhankar Parijat