کپکام به دلیل «افزایش هزینه‌های توسعه»، «بازبینی قیمت» عناوین آینده را در نظر می‌گیرد.


جزم اژدها 2 نسخه اصلی بعدی Capcom است که سال مالی جاری را به پایان می رساند. این بازی به خاطر دنیای بزرگ، مکانیک های غیر متعارف (از جمله محدودیت در سفرهای سریع) و گیم پلی نوآورانه اش مورد توجه قرار گرفته است. با این حال، این اولین عنوان ناشر است که با قیمت 69.99 دلار به ناشران بزرگ غربی مانند سگا، مایکروسافت، سونی و یوبی سافت می پیوندد.

از آنجایی که شرکت‌های بیشتری این مسیر قیمت‌گذاری را در پیش می‌گیرند، آیا Capcom در سال آینده نیز همین روند را دنبال خواهد کرد؟ در پرسش و پاسخ پس از آخرین گزارش درآمد خود، این شرکت پاسخ داد:جزم اژدها 2قرار است امسال عرضه شود و 69.99 دلار قیمت دارد. هزینه های توسعه در سراسر صنعت در حال افزایش است و ما در حال بررسی تجدید نظر در قیمت ها به عنوان یک گزینه هستیم.

در نهایت، ما قصد داریم همزمان با نظارت بر بازخورد کاربران، رویکردی سنجیده در قیمت گذاری بازی های خود داشته باشیم.» قیمت گذاری مشابه برای عناوین آینده تایید نشده است، اما چیزی است که ما در نظر خواهیم گرفت. به نظر می رسد که اینطور است. البته باید دید «بازخورد کاربران» چه تأثیری در این مورد خواهد داشت.

کپکام برنامه ای برای عرضه در سال 2025 اعلام نکرده است، اما عناوین عبارتند از: وحشی شکارچی هیولا IP جدید در سال 2025 از جمله: پراگماتا (طبق گزارش ها به تاریخ نامعلومی موکول شده و راه اندازی مجدد شده است).شایعات متعددی وجود دارد بازی Resident Evil عناوین مختلفی در دست ساخت هستند، از خط اصلی بعدی تا بازسازی های اضافی. منتظر بروزرسانی های بیشتر در ماه های آینده باشید.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید