نقشه بعدی نبرد رویال Call of Duty: Warzone Urzikstan است


توسعه دهنده Raven Software و ناشر Activision نقشه های اصلی زیر را اعلام کرده اند: Call of Duty: Warzone. این نقشه که Urzikstan نام دارد، شامل 11 نقطه دیدنی و بسیاری از مناطق کوچکتر است. این استودیو نقشه را از نظر طراحی و زیبایی شناسی به عنوان “تلفیقی از خاورمیانه و اروپای شرقی” توصیف می کند.

از نظر داستانی، اورزیکستان اخیراً به لطف عملیات مشترک سیا، SAS و ارتش آزادیبخش اورزیکستان به رهبری فرح کریم، از کنترل رومن بارکوف دیکتاتور خارج شده است.

نقاط مورد علاقه در نقشه جدید شامل استراحتگاه لوین، پاور پوپوف، پایگاه نظامی اورلوف، ناحیه بندر دریایی، باربری اورزیکستان، شهر قدیمی، شهر پایین، مزرعه هادیکا، شهر زراوان، حومه زراوان و مانور شاهین می باشد.

جزئیات نقشه جدید Urzikstan نزدیکتر به انتشار فاش خواهد شد. Call of Duty: Warzoneفصل بعد در دسامبر است. پس از انتشار، Urzikstan می تواند به تنهایی در حالت Plunder شرکت کند و در حالت Battle Royale به Vondel می پیوندد. وندل در حالت احیا به جزیره آکا می پیوندد. برای دریافت ایده بهتر از چیدمان و تصاویر بصری نقشه، ویدیوی flyby زیر را بررسی کنید.نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید