به نظر می رسد Call of Duty: Warzone Mobile تا نوامبر به تعویق افتاده است


اکتیویژن یک موفقیت بزرگ استندای وظیفهموفقیت بزرگ در موبایلندای وظیفهبنابراین طبیعی بود که شرکت در نهایت سعی در ادغام این دو داشته باشد. سال گذشته رسما اعلام شد. Call of Duty: Warzone Mobileو قبلاً تأیید شده بود که در سال 2023 به طور کامل راه اندازی می شود. و در حالی که هنوز هم انتظار می رود امسال عرضه شود، کمی دیرتر از حد انتظار به نظر می رسد.

همانطور که CharlieINTEL در توییتر کشف کرد،Call of Duty: Warzone Mobileصفحه App Store اخیراً برای تغییر تاریخ انتشار از 15 می به 1 نوامبر به روز شده است.

اکتیویژن در بیانیه‌ای به GameSpot اشاره کرد که تاریخ انتشار جدید ذکر شده در صفحه یک مکان نگه‌دارنده است، اما این شرکت تاریخ یا زمان انتشار شوتر Battle Royale را تایید نکرده است. ما فقط اشاره کردیم که در اواخر سال جاری در دسترس خواهد بود. .

یکی از نمایندگان اکتیویژن گفت: «تا زمانی که تأیید نشود، اکثر فروشگاه‌های آنلاین صرفاً مکان‌هایی یا تاریخ‌های عرضه تخمینی را فهرست می‌کنند. “ما، Call of Duty: Warzone Mobile هنوز در مرحله انتشار محدود برای گیمرها در سراسر جهان است، اما توسعه به خوبی در حال پیشرفت است و انتظار می‌رود اواخر امسال در سراسر جهان عرضه شود. “

در اوایل سال جاری، مایکروسافت (که در حال حاضر در تلاش است تا خرید پیشنهادی Activision Blizzard توسط تنظیم‌کننده‌های سراسر جهان تایید شود) گفت:تلفن همراه ندای وظیفهانتظار می رفت که به تدریج حذف شود و در نهایت جایگزین شودموبایل منطقه جنگ. با این حال، Activision در بیانیه‌ای پس از آن به زودی اعلام کرد که از آنها حمایت خواهد کرد.تلفن همراه ندای وظیفه“برای مدت طولانی”

از سوی دیگر، وقتی نوبت به تجربه کنسول می رسد، امسالندای وظیفهپرداخت اقساطی – گزارش شده، اینجنگ مدرن 2این دنباله که توسط Sledgehammer Games ساخته شده است، در ماه آگوست منتشر خواهد شد.

نویسنده: Shubhankar Parijat

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید