طبق گزارش ها، «ندای وظیفه ونگارد» 30 میلیون نسخه فروخته است.


ندای وظیفه آنها تمایل به دریافت یک رپ بد دارند، و گاهی اوقات آنها را توجیه می کنند، همانطور که در حوادث اخیر دیده می شود. جنگ مدرن 3. یکی از بی‌نظیرترین عناوین این سری، بازی Sledgehammer بود. فراخوان وظیفه پیشتاز، اکتیویژن بلیزارد در گزارش سالانه 2021 خود اعتراف کرد که انتظارات را برآورده نکرده است.

با این حال، برایان هانگ، که قبلا به عنوان استراتژیست رسانه های اجتماعی در Activision کار می کرد، ادعا می کند که مرد مسلح 30 میلیون نسخه در پروفایل لینکدین خود فروخته است (که توسط تیمور222 در توییتر مشاهده شده است). اگرچه این یک عدد رسمی نیست، اما اگر کمی به فروش واقعی نزدیک باشد، نشان می دهد که انتظارات ناشر چقدر بالا بوده است. موفقیت در سال 2022 نیز مشخص خواهد شد. Call of Duty: Modern Warfare 2بیایید نگاهی دقیق‌تر بیندازیم که سریع‌ترین عنوان این سری با فروش ۱ میلیارد دلاری چیست.

طبق گزارش ها، بازی Sledgehammer مشتاق دنباله دار بود. Call of Duty: Advanced Warfare عقب پیشتاز، اما این اتفاق نیفتاد.در عوض، کار کرد فراخوان جنگ مدرن 3، به دلیل کمپین کوتاه، مأموریت های رزمی باز و داستان خود مورد انتقاد گسترده قرار گرفت. بررسی ما را برای جزئیات بیشتر بخوانید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید