Call of Duty: Modern Warfare 3 Zombies – مکانیسم های استخراج، دشمنان انسانی و جزئیات بیشتر


زامبی ها به جهان باز تبدیل می شوند فراخوان جنگ مدرن 3، چندین جوخه با هم کار می کنند تا در یک محیط PvE با ارواح مقابله کنند. اکتیویژن تریلر جدیدی را منتشر کرده است که مکانیزم های مختلف این حالت را به نمایش می گذارد، در حالی که جزئیات بیشتر در یک پست وبلاگ جدید در دسترس است.

اگرچه مانند تجربیات سنتی زامبی ها گرد نیست، اما طرفداران می توانند مشتاقانه منتظر پک-آ-ناهار، پارک کولا، Mystery Box و Wonder Weapon باشند. «رازهای جدید» به همراه «یک سری پاداش و ارتقای منحصر به فرد در این حالت» نیز فاش شده است. شایان ذکر است که به لطف ماهیت مبتنی بر استخراج این حالت، هر سلاحی از جمله raygun را می توان برای استفاده در مسابقات بعدی ذخیره کرد.

همچنین نقشه هایی برای ساخت وسایلی مانند Juggernog برای شروع مسابقه وجود دارد. در حالی که ارواح تهدیدات قابل توجهی (از جمله زامبی ها، بزرگترین دشمن شما تا کنون) هستند، شما همچنین با نتایج پایانه PMC مبارزه خواهید کرد. آنها توسط ویکتور زاخائف رهبری می شوند که مسئول شیوع این بیماری است که در نسخه اصلی فیلم دیده می شود.

فراخوان جنگ مدرن 3 این بازی در تاریخ 10 نوامبر برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. نسخه بتای چندنفره این آخر هفته برای پلی استیشن و سپس سایر پلتفرم‌ها از 14 تا 16 اکتبر عرضه می‌شود، با دسترسی زودهنگام از طریق پیش‌سفارش.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید