فیلم Call of Duty: Modern Warfare 3 – Zombie یک تهدید نامرد جدید را معرفی می کند


اکتیویژن فراخوان جنگ مدرن 3 یک کمپین جدید به دنبال عنوان سال گذشته و بازی چند نفره وجود دارد و شامل یک نقشه اصلاح شده است. Modern Warfare 2 (2009). اما برای بسیاری جذابیت اصلی زامبی ها است و امسال تجربه ای کاملاً جدید ارائه می دهد. فیلم معرفی زیر را ببینید.

یک جناح متخاصم جدید چیزی که به نظر می رسد دارک اتر است را بدست می آورد و آن را در طی یک مسابقه با پلیس آزاد می کند و موج جدیدی از زامبی ها را ایجاد می کند. به جز کاپیتان جان “صابون” مک تاویش از گروه ضربت 141، مامور سیا کیت لاسول و برخی اپراتورهای جدید چه کسی باید درگیر باشد؟ آنها باید برای نفوذ به مکان و جلوگیری از خروج همه چیز با یکدیگر همکاری کنند.

تجربه زامبی‌ها در سال جاری بسیار متفاوت است، در دنیای باز و مکانیک استخراج اضافه می‌شود. گیم پلی هنوز منتشر نشده است، اما توسعه توسط Treyarch و توسط Sledgehammer Games پشتیبانی می شود و بازیکنان به تیم های دیگر در برابر بزرگترین دشمنان سری خواهند پیوست.

فراخوان جنگ مدرن 3 در 10 نوامبر برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نسخه بتای چندنفره آن ابتدا روی پلی استیشن خواهد آمد و بازیکنان Xbox و PC یک هفته بعد به آن دسترسی خواهند داشت.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید