تغییرات نقشه چند نفره Call of Duty: Modern Warfare 3


اکتیویژن فراخوان جنگ مدرن 3 این بازی در پاییز امسال منتشر خواهد شد و نسخه بتای آن برای اوایل اکتبر برنامه ریزی شده است. این فصل بعدی در داستان یک راه‌اندازی مجدد مدرن با ولادیمیر ماکاروف به عنوان شخصیت شرور است، اما جذابیت بسیاری در بازی چند نفره نهفته است. عنوان امسال با ورودی های قبلی متفاوت است زیرا شامل 16 نقشه چند نفره است. Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009).

در یک پست جدید که همه نقشه‌ها را معرفی می‌کند، مت ابوت، مدیر هنری و زک هادسون، مدیر طراحی، درباره مدرن‌سازی نقشه‌ها و در عین حال وفادار ماندن به نسخه‌های اصلی بحث می‌کنند. هادسون گفت که تیم پرسید: [asked], “ حرکت بازی های قدیمی چه چیز خوبی بود؟ در بازی‌های قدیمی‌تر چه چیزی در مورد جنگ با اسلحه خوب بود؟ و در مورد بازی های جدید هم همینطور است. بنابراین ما سعی کردیم با آن چیزها ازدواج کنیم. ”

ابوت افزود: “چگونه بهترین نسخه از نقشه ای را که مردم تا به حال بازی کرده اند ایجاد کنیم؟ زیرا این چیزی است که ما به عنوان طرفدار می خواهیم.”

برخی از تغییرات ایجاد شده در نقشه شامل سایه زدن با نرخ متغیر است که باعث می شود نقشه بهتر به نظر برسد و سیستم زمان اجرا دید دشمن را بهبود می بخشد. هادسون گفت که برخی از بخش ها برای “گیم پلی مدرن” تر طراحی شده اند، اما بسیار آشنا خواهند بود. “بزرگترین تغییر وفاداری است.”

فراخوان جنگ مدرن 3 در 10 نوامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نسخه بتای باز از 8 تا 10 اکتبر برای بازیکنان پلی استیشن آغاز می شود و پیش خرید آن از 6 اکتبر آغاز می شود. پیش‌سفارش‌ها دوباره در اوایل 12 اکتبر باز می‌شوند، بنابراین می‌توانید بازی را از 14 تا 16 اکتبر در همه پلتفرم‌ها شروع کنید.

نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *