بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 – Open Combat Missions در تریلر گیم پلی جدید معرفی شد.


اکتیویژن فراخوان جنگ مدرن 3 گیم پلی گسترده ای در Gamescom Opening Night Live فاش شد و ماموریت های مبارزاتی خطی را به نمایش گذاشت. با این حال، ماموریت های جنگی باز نیز وجود دارد که بازیکنان می توانند آزادانه تر به آنها نزدیک شوند. در تریلر جدید، بازی Sledgehammer در مورد چیزی مشابه صحبت می کند و برخی از گزینه های موجود را به شما نشان می دهد.

ماموریت‌های رزمی باز روی نقشه‌های بزرگ که با مأموریت‌های کمپین معمولی در هم تنیده شده‌اند، رخ می‌دهند. با شروع بارگیری، می توانید سلاح، تجهیزات تاکتیکی و غارت را کشف کنید. اینها به زرادخانه شما اضافه می شوند و به شما امکان می دهند تاکتیک ها را در طول ماموریت ها تغییر دهید (همانطور که دشمنان خود را تطبیق می دهند). می‌توانید سرکوب‌کننده‌ها را برای مخفی کاری، صفحات زرهی را برای رویکرد رگبار مجهز کنید یا به چاقوها تکیه کنید.

وسایل نقلیه نیز موجود است. ماموریت ها با ارزش تکرار طراحی شده اند تا بازیکنان بتوانند رویکردهای مختلف را امتحان کنند و خود را به چالش بکشند. یکی از این ماموریت‌ها به شما امکان می‌دهد تمام سطح را از روی صحنه تماشا کنید و تصمیم بگیرید که کجا بروید.

فراخوان جنگ مدرن 3 10 نوامبر برای Xbox Series X/S، PS4، PS5، PC و Xbox One عرضه می شود.جزئیات چند نفره دفعه بعد منتشر خواهد شد ندای وظیفه ویترین بعدی در ماه اکتبر در نسخه بتا باز خواهد بود.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *