Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone – بیش از 27000 حساب کاربری در آخر هفته مسدود شدند


Activision فاش کرد که بیش از 27000 مورد را ممنوع کرده است ندای وظیفه حساب آخر هفته این شرکت به CharlieIntel گفت که به لطف آخرین سیستم تشخیص خود، تیم Ricochet توانست این حساب ها را شناسایی و ممنوع کند.

تیم Ricochet از Activision به CharlieIntel گفت: «#TeamRICOCHET بیش از 27000 حساب کاربری را در آخر هفته از طریق مجموعه‌ای از سیستم‌های تشخیص ارتقا یافته شناسایی و مسدود کرد. تیم در حال کار بر روی به‌روزرسانی‌های امنیتی جدید است و ما انتظار داریم که موج‌های ممنوعیت بیشتری در راه باشد.»

اگرچه جزئیات دقیقی از نحوه عملکرد سیستم شناسایی فاش نشده است، به احتمال بسیار زیاد تعداد حساب های مشکوک در آخر هفته بیشتر بوده است. فراخوان جنگ مدرن 3 تا دیروز، ما در حال اجرای آزمایشی رایگان برای حالت های چند نفره و زامبی بودیم.

مانند فراخوان جنگ مدرن 3 و منطقه جنگی فصل 3 اخیرا آغاز شده است و همچنین شایعاتی وجود دارد که کاتالوگ پشتی این فرنچایز برای PC و Xbox Game Pass عرضه خواهد شد. البته این وضعیت بدتر از این است که Activision اکنون به طور رسمی بخشی از Microsoft Studios است. شایعه شده است که مایکروسافت در حال آماده سازی اطلاعیه های مرتبط با این عناوین قدیمی در نمایشگاه تابستانی آینده خود است.

نویسنده: Shunal Doke

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید