Call of Duty: Modern Warfare 3 – قطعات پسابرجام فاش شد، تبدیل کامل تفنگ را ارائه می دهد


فراخوان جنگ مدرن 3 استفاده مجدد Modern Warfare 2 (2009) این یک نقشه چند نفره است (البته با یک کار رنگ آمیزی جدید براق)، اما همچنین شامل برخی از ویژگی های بسیار درخواست شده است. رای گیری نقشه و مینی مپ کلاسیک تنها چند مورد هستند. در یک ویدیوی جدید، توسعه‌دهنده یک بخش پس از فروش مشابه با حالت اپراتور را مورد بحث قرار داد. Call of Duty: Black Ops 4.

اینها به طور کامل سلاح های موجود را تغییر می دهند و آنها را به اسلحه های جدید تبدیل می کنند. به عنوان مثال، تفنگ دستی Renetti دارای تبدیل کارابین تمام اتوماتیک به SMG با استوک، زیر لوله و اپتیک است. مسلسل سبک Pulemyot 762 را می توان به یک بولپاپ تبدیل کرد و اسلحه را کوتاه کرد تا سبک بازی دویدن و تفنگ را تسهیل کند.

ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که Gunsmith چه چیز دیگری در اختیار دارد، بنابراین برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید. فراخوان جنگ مدرن 3 در 10 نوامبر برای Xbox One، Xbox Series X/S، PS4، PS5 و PC عرضه می شود. نسخه بتای باز چندنفره از این هفته آغاز می‌شود و پیش‌فروش‌ها در پلی‌استیشن در ۶ اکتبر وارد دسترسی اولیه می‌شوند.نویسنده: Ravi Sinha

اشتراک گذاری و حمایت

دیدگاهتان را بنویسید